>
>
Szykujemy piknik „Rozmowy mimo różnic”

Szykujemy piknik „Rozmowy mimo różnic”

Kolaż zdjęć z uczniami szkół
Opublikowano: poniedziałek, 9 maja 2022

W ramach projektu Uważni w rozmowie spotkaliśmy się z młodzieżą z klas 7-8 w trzech szkołach podstawowych w gminie Łowicz.
Omawialiśmy zasady wydarzenia konkursowego (pikniku „Rozmowy mimo różnic”), który odbędzie się w czerwcu.

W partnerstwie z Zespołem Szkół Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Oświaty Gminy Łowicz – organizujemy piknik „Rozmowy mimo różnic”.

.Uczniowie klas 7-8 z trzech szkół (Jamno, Niedźwiada, Wygoda) wezmą udział w konkursie, podczas którego przygotują plakaty, wiersze, listy oraz filmiki na temat szeroko rozumianej tolerancji widzianej okiem młodzieży. Podczas wydarzenia uczniowie zaprezentują swoje pomysły a następnie wezmą udział w plenerowym pikniku. W ramach nagrodzenia młodzieży za ich trud włożony w przygotowanie widowiska, każdy uczestnik otrzyma dyplom oraz 2 książki związane z tematyką tolerancji.

Organizowana impreza jest formą zabawy edukacyjnej.

Projekt „Uważni w rozmowie” jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Podobne aktualności

iw-1

Podsumowanie wiosennych warsztatów

Owocne i budujące spotkanie z uczestniczkami warsztatów.

więcej >>

Zdjęcie z pikniku

Piknik „Rozmowy mimo różnic”

W ramach wydarzenia konkursowego „Rozmowy mimo różnic” spotkaliśmy się z uczniami z 3 szkół z gminy Łowicz na pikniku.

więcej >>

Młodzież rozmawia mimo różnic

„Rozmowy mimo różnic”, pod takim hasłem spotkaliśmy się dziś w Szkole Podstawowej w Niedźwiadzie w Gminie Łowicz na wydarzeniu edukacyjno-konkursowym.

więcej >>

Gotowe scenariusze na witrynie „Uważni w rozmowie”

Zapraszamy do odwiedzenia witryny projektu „Uważni w rozmowie”

więcej >>

kolaż zdjęć z liderkami lokalnymi

Uważni w rozmowie – pierwszy etap zakończony!

W kwietniu zakończyliśmy serię 5 warsztatów dwudniowych „Rozmowy mimo różnic” na obszarze Gmina Łowicz. W zajęciach wzięło udział 88 osób, głównie Pań z Kół Gospodyń Wiejskich.

więcej >>

Zdjęcie

Dwa dni warsztatów dialogowych!

Tym razem gościliśmy w Popowie i Świeryżu. W gronie kobiet z Kół Gospodyń Wiejskich zastanawiałyśmy się jak można lepiej komunikować się z innymi, jak radzić sobie z konfliktami…

więcej >>

grafika zapraszająca na spotkanie, motyw główny: dwa pionki koni na szachownicy

Inauguracja projektu „Uważni w rozmowie”

Spotkaniem z prof. Andrzejem Zybałą, rozpoczęliśmy realizację projektu „Uważni w rozmowie”. Rozmawialiśmy o przeciwdziałaniu polaryzacji społecznej. Prof. Andrzej Zybała zawodowo…

więcej >>

Nasza Fundacja z liderką lokalną w Łowiczu

Uważni w rozmowie – inauguracja

Rozpoczynamy realizację projektu „Uważni w rozmowie” w ramach dotacji z Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. Na spotkaniu w Łowiczu byli obecni m.in. wójt gminy Łowicz pan Andrzej Barylski,

więcej >>

Przewiń do góry