Switch language:

>
>
Spotkanie informacyjne online z młodzieżą

Spotkanie informacyjne online z młodzieżą

Połączenie zdjęć uczestników ze szkoły (liderki i liderzy młodzieżowi) ze zdjęciami osób prowadzących spotkanie online - dwie Iwony.
Opublikowano: środa, 26 kwietnia 2023

W środę, 26 kwietnia zrobiliśmy drugie spotkanie organizacyjne. Zorganizowała je Pani Marzenna Dębowska-Mróz, koordynatorka projektu z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Spotkanie miało na celu przedstawienie projektu młodzieżowym liderom ze szkoły.

Na początku spotkania Iwona Przybyła przedstawiła harmonogram projektu i planowane działania. Opowiedziała jak doszło do powstania tego projektu i jak ważne jest zaangażowanie młodzieży w działania.

Następnie Iwona Kozieja-Grabowska opowiedziała o planowanych już w maju warsztatach dialogowych. Poprosiła o zastanowienie się czym dla młodych ludzi jest dialog, jak rozumieją dialog. Każdy ma też przynieść przedmiot / rzecz/ rysunek / zdjęcie, z którym się utożsamia / identyfikuje. Będzie to wstęp do naszych pierwszych warsztatów. Dzięki temu lepiej się poznamy.

W spotkaniu uczestniczył też Pan Łukasz Woźniak, nauczyciel reklamy, który będzie jednym z naszych co-trenerów w projekcie.

Zadaniem liderek i liderów, którzy brali udział w spotkaniu jest przekazanie informacji innym uczniom. Każdy uczeń dostał ulotkę z opisem projektu i działaniami.

Już nie możemy się doczekać pierwszych warsztatów! Do zobaczenia!

Zadanie publiczne pn. „Zalogowani do dialogu” zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #Zalogowanidodialogu #FundacjaRozmawiajmy #ZawódPasjaSukces

Podobne aktualności

Grafika prezentuje grupę organizatorów projektu przy stole oraz zdjęcie dwóch koordynatorek.

Zalogowani do dialogu – rozpoczęcie projektu

Rozpoczęliśmy nowy projekt. Tworzymy go wspólnie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi koło Warki. Zadanie publiczne pn. „Zalogowani do dialogu” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
2023-04-19

więcej >>

Scroll to Top