Pierwsze warsztaty cyfrowe za nami!

grafika prezentuje dwa zdjęcia. Są to warsztaty cyfrowe, podczas których młodzież kręciła i montowała filmiki o dialogu.
Opublikowano: czwartek, 8 czerwca 2023

Za nami kolejne warsztaty, które przeprowadziliśmy dla uczniów CKZiU Nowa Wieś. Tym razem zrobiliśmy warsztaty cyfrowe i kręciliśmy filmiki o dialogu. Łukasz Woźniak, nauczyciel z CKZiU Nowa Wieś i Iwona Przybyła, trenerka umiejętności cyfrowych przeprowadzili warsztaty cyfrowe dla młodzieży.

Podczas warsztatów ponad 50 uczniów, podzielonych na grupy, pracowało nad kręceniem filmów cyfrowych w tematyce dialogu.

Następnie uczniowie montowali filmy w programie Canva, a część uczniów przygotowała prezentacje multimedialne. Powstały świetne materiały, które będziemy sukcesywnie umieszczać na naszym YouTube, na Facebooku i na social mediach prowadzonych przez szkołę.

Nasza współpraca pokazuje, że warto wykorzystać nowe technologie, by wspólnie pracować. Komputer i smartfon można wykorzystać podczas zajęć z młodzieżą, dając swobodę do twórczej pracy.

Śledzcie nasze aktualności i social media, by obserwować efekty działań młodzieży. Już wkrótce opublikujemy pierwsze filmy!

Zadanie publiczne pn. „Zalogowani do dialogu” zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #Zalogowanidodialogu #FundacjaRozmawiajmy #ZawódPasjaSukces #CKZiUNowaWieś

Podobne aktualności

zalogowani-do-dialogu-PODSUMOWANIE

Dialog działa!

Kończymy projekt “Zalogowani do Dialogu”
2023-10-11

więcej >>

zdjecie glowne

Dzień Dialogu w Nowej Wsi

Podsumowanie projektu „Zalogowani do dialogu”, gra terenowa i piknik.
2023-09-29

więcej >>

zalogowani-do-dialogu-drugie-warsztaty-cyfrowe

Warsztaty cyfrowe dla młodzieży za nami

We wrześniu zorganizowaliśmy drugą część warsztatów w Nowej Wsi.
2023-09-19

więcej >>

filmiki - grafika

Młodzież przygotowała 7 filmików o dialogu

Na naszym kanale „Rozmawiajmy” możecie obejrzeć już wszystkie filmiki przygotowane przez uczniów szkoły w Nowej Wsi zrealizowane w ramach projektu „Zalogowani do dialogu”.
2023-09-17

więcej >>

warsztaty-dialogowe-wpis-na-Fb-i-strone-www2

Zalogowani do dialogu – warsztaty dialogowe

Rozkręcamy projekt “Zalogowani do dialogu”
2023-05-26

więcej >>

Połączenie zdjęć uczestników ze szkoły (liderki i liderzy młodzieżowi) ze zdjęciami osób prowadzących spotkanie online - dwie Iwony.

Spotkanie informacyjne online z młodzieżą

W środę, 26 kwietnia zrobiliśmy drugie spotkanie organizacyjne. Spotkanie miało na celu przedstawienie projektu młodzieżowym liderom ze szkoły.
2023-04-26

więcej >>

Grafika prezentuje grupę organizatorów projektu przy stole oraz zdjęcie dwóch koordynatorek.

Zalogowani do dialogu – rozpoczęcie projektu

Rozpoczęliśmy nowy projekt. Tworzymy go wspólnie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi koło Warki. Zadanie publiczne pn. „Zalogowani do dialogu” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
2023-04-19

więcej >>

Scroll to Top