Switch language:

>
>
Zalogowani do dialogu

Zalogowani do dialogu

Okres realizacji:

kwiecień – październik 2023

Wskaźniki:

50 uczniów, 100 osób z lokalnej społeczności, 1000 odbiorców w social mediach

Finansowanie:

Zadanie finansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Opis:

Projekt „Zalogowani do dialogu” to warsztaty i spotkania związane z dialogiem, komunikacją i edukacją cyfrową. Działania adresowane są do ponad 50 uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi koło Warki. Projekt to szansa na zajęcia, których nie ma w tradycyjnym kształceniu, a które są decydujące we wchodzeniu w dorosłość.

Projekt „Zalogowani do dialogu” zostanie uzupełniony o piknik, z udziałem społeczności. Piknik będzie okazją do integracji, ale też zaprezentowania efektów pracy młodzieży w postaci filmików, które powstaną w projekcie czy gry terenowej przygotowanej przez młodzież.

Zadanie finansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Działania:

W projekcie zrobimy:

  • warsztaty z komunikacji i dialogu,
  • warsztaty cyfrowe o tym, jak korzystać z technologii cyfrowych i jak ważne jest dbanie o wizerunek w sieci,
  • filmiki, które nakręcimy profesjonalną kamerą i umieścimy w sieci; filmiki będą kreatywnie prezentowały interpretację hasła „Rozmowy mimo różnic”,
  • piknik “Rozmowy mimo różnic”, w którym zaprezentujemy efekty warsztatów, w tym filmiki. Piknik odbędzie się z udziałem społeczności lokalnej, będzie szkolnym świętem dialogu,
  • grę terenową, przygotowaną również przez uczniów, w której wykorzystamy nowe technologie (np. formularze Google, kody QR). Gra będzie zaprezentowana podczas pikniku.
Logotyp Mazowsze - serce Polski
Logotyp Mazowsze dla organizacji pozarządowych

Powiązane aktualności

Połączenie zdjęć uczestników ze szkoły (liderki i liderzy młodzieżowi) ze zdjęciami osób prowadzących spotkanie online - dwie Iwony.

Spotkanie informacyjne online z młodzieżą

W środę, 26 kwietnia zrobiliśmy drugie spotkanie organizacyjne. Spotkanie miało na celu przedstawienie projektu młodzieżowym liderom ze szkoły.
2023-04-26

więcej >>

Grafika prezentuje grupę organizatorów projektu przy stole oraz zdjęcie dwóch koordynatorek.

Zalogowani do dialogu – rozpoczęcie projektu

Rozpoczęliśmy nowy projekt. Tworzymy go wspólnie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi koło Warki. Zadanie publiczne pn. „Zalogowani do dialogu” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
2023-04-19

więcej >>

Scroll to Top